Kategoriler

HAKKIMIZDA

Dikmen Özel Eğitim Hizmetleri mevzuata uygun tesis dalış ve dalışta kullanılmak üzere kişisel güvenliği konusunda dünyaca kalitesi kanıtlanmış markaları ve kendi üretimi olantüplü dalış ekipmanlarını sizlerle ulaştırmak amaçlı olarak tüpü dalış malzeme ve ekipmanlarının satışını gerçekleştirmektedir. Tesisinizin ihtiyacı olan tüm tüplü dalış malzemeleri ve ekipmanları için Dikmen Özel Eğitim Hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimizin daha hızlı ve daha güvenli alışveriş yapabilmesi için www.dalisicinhersey.com e-ticaret sitemizi kurduk

                           Dikmen Özel Eğitim hizmetleri olarak yüksek kaliteli Cankurtaran Malzeme ve Ekipmanlarını ithal ve imal etmekteyiz. dalış teknesi için ve kişisel dalış Malzeme ve Ekipmanları sizlere özel fiyatlarla sağlamaktayız. tüplü dalış ekipmanları  Toptan  alımlar için ve bölgenizde bayi için hazırlanan çok özel fiyatlar için bizimle irtibata geçiniz. 

                            Firmamız Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Yetkili dalış Merkezi olamızdan dolayı Su Güvenliği ile ilgili eğitim ve danışmanlık hizmetleride vermektedir.  

 

İzmir merkezli işletmemiz bayi ve müşterilerine en iyi fiyat ve hizmet sunmayı ilke edinmiş olup, ürün gamına parelel olarak bayiliklerini de artırmaktadır.

Volkan Dikmen Özel Eğitim Hizmetleri kendi adına tescilli COUSTO markası ile pazara yüksek kalitede ürünler sunmakta ve bu ürünler için satış sonrası destek te sağlayarak müşterilerine tam güven vermektedir.

 

E-ticaret portalımızdan. Firmamız güvencesi ve gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

 

VOLKAN DİKMEN